top of page

Görüşleriniz

   

                             

 

"Fikret beyle 1 bucuk ay once tanistim kendisini tesadüf buldum ve 1 bucuk ayda verdigi ilaclar etkisini gosterdi daha once baska bir hekime gitmistim sonuç alamamistim. Fikret beyin uyguladigi tedavi ve hastalara yaklaşımı cok guzel hastaligimin tanisi agorafobiydi kendisinden cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim. Cok tesekkur ederim hocam."

"Poyraz beyle eşim için randevu aldım. Anksiyete bozukluğu tanısı konulmuştu, iki ayımız hergün hastanelerde kalp krizi geçiriyorum diye panikle geçti Poyraz beyden önce başka bir hekimle görüştük ama hiç faydasını göremedik daha sonra araştırıp Poyraz beyi bulduk iyi ki de yollarımız kesişmiş kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, tedaviye başladığımız günden itibaren verdiği ilaçlardan çok iyi sonuç aldık, kendinizi hiç düşünmeden Poyraz beye emanet edebilirsiniz, eşim konuşması insana güven veriyor diyordu iyiki karşımıza çıkmış, Poyraz beyle ikinci ayımız ve beklediğimizen daha iyi sonuç alıyoruz iyi ki varsınız hocam her şey için çok teşekkür ederiz"

 

"Ben 7 ay önce Fikret beyle tanıştım. Anksiyete panik bozukluğu için yıllar önce ilaca başlamıştım ancak kendim bıraktım bir sorunum yoktu ancak uykusuzluk yine baş gösterince Fikret beyi buldum iyi ki gitmişim tedavi bir yana ne zaman ihtiyacım olsa hiç sıkılmadan yorulmadan sorularım cevap verdi doktor değil Resmen ailemden biri gibi görüyorum benim bu takıntılı sorularım ve bazen tahammül edilemeyecek sıkıntılarıma bile sıkılmadan beni üzmeden hep cevap verdi çok teşekkür ederim hocam her şey için"

 

"Doktor Bey'in ilaç tedavisi ve rehberliği sayesinde , içsel yanışlarla oldukça uzun bir süredir devam etmiş olan ve bir türlü çıkamamış olduğum kısır döngüden, tedavimin 2. ayının başlarında olmama rağmen herhangi bir yan etki deneyimlemeden, uyuşmadan, sersemlik hali yaşamadan çıkabildim. Daha ilk ayın ortalarında kaygılarım ve kalp çarpıntılarım sükûn buldu. Kendimi açık yüreklilikle, rahatça ifade etmemi sağlayan, anlaşıldığımı hissettiğim güven veren etkin dinleme tarzı için de ayrıca kendilerine teşekkür ederim."

 

"Poyraz Bey, doğru teşhis ve doğru ilaçlarla kısa sürede depresyon tedavimde çok güzel sonuçlar almamı sağladı. Uzun süredir baş etmeğe çalıştığım depresyonu, aşamalı olarak verdiği ilaçlarla atlatmama ve normal hayatıma dönmeme yardımcı oldu. Hala düzenli aralıklarla kendisiyle görüşüp ilerlememi ve güncel durumumu değerlendiriyoruz. Oldukça ilgili ve anlayışlı bir doktor, samimiyeti size ilk andan iyi hissettiriyor. Genç bilgili ve donanımlı bir doktor. Daha önce birkaç doktora danışmış olmama ve tedaviye başlamama rağmen, Poyraz Bey’in teşhis ve tedavisiyle tam anlamıyla iyileşme sağlayabildim. Kendisine yardımları için buradan da teşekkür ederim."

 

"Poyraz Hocamı babamın rahatsızlığından dolayı tanışmış olduk. İyi ki tanımışız. 2 ay boyunca babamın tansiyon yüksekliği sıcak basma heyecan, devamlı acil servise gitme isteği acil serviste tansiyonun müdahale olmaksızın normal seviyelere gelmesi ve gerekli olan bütün bölümlere gidildiği halde rahatsızlığın bir türlü geçmemesi üzerine son olarak Poyraz hocama gidip durumumuzu anlattık. Bizi ilgiyle dinledi ve babamın rahatsızlığının panik atak olduğunu ve gereken ilaç tedavisiyle gerçekten 2 aylık zorlu süreci geride bıraktık. Şu an babam gerçekten eskiye nazaran çok iyi çok mutluyuz. Poyraz Hocamıza buradan çok teşekkür ederiz."

"Poyraz beyi OKB rahatsızlığım için ziyaret ettim. Verdiği faydalı bilgiler ve uyguladığı ilaç tedavisiyle kısa sürede sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ediyorum."

"Poyraz Bey'e genel olarak kaygı bozukluğu ve KPSS sürecim için gittim. Çok heyecanlı bir insan olmamın üstüne bir de sınav kaygısı, gelecek kaygısı eklenince yapabileceğimin hep altında kalıyordum. İyi ki gitmişim uyguladığı tedaviden ve yazdığı ilaçlardan çok verim aldım sınava 2 ay kala gittim ama gerçekten netlerimde artış oldu ve kendime güvenim arttı. Sınavda bocalamadım, panik yapmadım ve güzel geçti. Sınavın iptali dışında başka sorun yok :) Olsun devam pes etmek yok. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim"

"Yillardır ara ara devam eden panik atak sorunum için izmirde birçok doktora gittim tedavilerim çok başarılı sonuç vermiyordu.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fikret hocamla tanistim panik atağınin bir suru çeşidi olduğunu ve hemen benimkinin teşhisini koydu bana o kadar çok güven verdi ki konusmalari ve yazdığı ilaclar sonucunda ilk defa hiç panik atak geçirmedim panik atağın dışında korkularımdan da kurtuldum 2 arkadaşımı daha gönderdim en yakin zamanda annemi de götüreceğim hersey için çok teşekkür ediyorum Allah fikret hocamdan razı olsun herkese tavsiye ediyorum...."

"2-3 ayda beni eski sağlığıma kavuşturan doktorum. dışarı bile çıkamıyordum bana bir şey olacak düşüncesiyle fakat bana yaptığı konuşmalar, uyguladığı tedavi, verdiği ilaçlar bana çok iyi geldi her şey için teşekkür ederim"

"Panik atak hastasıyım.iyi ki fikret beye gidip tedavi olmuşum.hayata tekrardan bağlandım. cok iyi bir doktor.kesinlikle güvenle gidebilirsiniz.harika bir doktor."

"Fikret poyraz hocama gidiş sebebim kaygı bozukluğu anksiyete rahatsızlığım vardı.Şikayetlerimi titizlikle dinledikten sonra soru cevap şeklinde muayenem devam etti.Rahatsızlığımın tanısını koyduktan sonra da ilk olarak 1 aylık süren ilaç tedavisi ile başladım. Bana önerdiği ilacın etkisi bende çok yarar sağladı. Şikayetlerim yarı yarıya azaldı ve tedavinin sürecini uzatmaya karar verdi.Doktorumdan çok memnun kaldım. Kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.psikiyatriye danışmak isteyen kişiler olursa memnuniyetle tavsiye ederim."

"Poyraz Bey ile görüşmelerime yaklaşık 3 ay önce başladım. Psikolojik mide bulantım ve depresyon sıkıntılarım olduğu için 4 senedir tedavi görüyordum. Çok fazla doktorla görüşmem oldu ama asla doğru tedavi bulunamadı.Ta ki Poyraz Bey ile tanışana kadar. Sonunda doğru tedaviye Poyraz Bey ile başladım ve ne kadar teşekkür etsem az. Alanında ne kadar başarılı olduğunu anlatmam uzun sürer sanırım.Çok teşekkür ediyorum. Hala tedavi görüpte sonuç alamayanlar varsa eğer Poyraz Bey ile görüşmenizi öneriyorum.Doğru doktor , doğru tedavi. Çok teşekkürler Poyraz Bey."

bottom of page
Fikret Poyraz Çökmüş